Wynagrodzenie określone w naszej umowie jest pobierane tylko w przypadku korzystnego dla Państwa rozstrzygnięcia sprawy spadkowej. Jeśli nic Państwo nie otrzymają, ponieważ długi przekraczają aktywa, nasza firma również nic nie otrzyma i sami pokryjemy poniesione koszty. Nie będziemy domagać się od Państwa żadnego zwrotu kosztów. Nasze i Państwa interesy są ze sobą bardzo ściśle powiązane: w naszym interesie leży minimalizowanie wydatków. Ponadto, nasze wynagrodzenie otrzymujemy dopiero na samym końcu sprawy i dokładamy wszelkich starań, aby wykonać naszą usługę w jak najbardziej rzetelny sposób.




